Gabinet Psychoterapii Integratywnej

 


Gabinet Psychoterapii Integratywnej:

TCZEW, ul. ARMII KRAJOWEJ 86 LOK. 5B

Kontakt:

telefon: 731 084 151
email: marta@psychoterapia-tczew.pl


Wizyty umawiam telefonicznie,
pon.-pt. w godz. 10.00 - 20.00


https://www.psychointegrative.plhttps://www.psychointegrative.plmailto:bronek@wcpi.plmailto:bronek@wcpi.plshapeimage_1_link_0shapeimage_1_link_1shapeimage_1_link_2shapeimage_1_link_3


Czym jest psychoterapia?


       Jest dla mnie spotkaniem dwojga, psychoterapeuty i osoby, drugiego człowieka, który pomimo prób samodzielnego rozwiązania swoich trudności, odczuwa cierpienie, niepokój, ma poczucie „że zaraz zwariuje”. Każdy z nas, ludzi,  potrzebuje wsparcia w trudnych dla siebie momentach życia. Czasem wsparcie bliskich, rodziny, znajomych przestaje wystarczać, wtedy warto udać się do psychoterapeuty. Spotkanie z psychoterapeutą różni się jednak od zwykłej przyjacielskiej rozmowy, psychoterapeuta pomaga klientowi jasno określić jego potrzeby, wspólnie ustalają też konkretny cel terapii, co ma być punktem docelowym wspólnej podróży terapeutycznej, bo psychoterapia to też rodzaj wyprawy, w której psychoterapeuta towarzyszy klientowi w odkrywaniu nierzadko nieznanego.


  Psychoterapia nie jest magią, a naukowo weryfikowalną metodą wspierającą rozwój i radzenie sobie z cierpieniem,  we wszystkich jego wymiarach, również tym, który dotyczy kwestii ostatecznych.


   W psychoterapii możemy,  bywa, że na nowo, odkrywać siebie, swój sposób kochania drugiego człowieka, dbania o ważne osoby, radzenia sobie z trudnościami, jakie niesie życie.


    W lepszym zrozumieniu czym jest psychoterapia zapraszam również na stronę Mileny Karlińskiej- Nehrebeckiej.


                                            Zapraszam serdecznie

                                                    Marta Kowalska

TAGI


Psycholog  Psychoterapia

        Tczew    Terapia

Ośrodek Psychoterapii

    Lęk      Psychoterapeuta

Depresja    Psychiatra

        Psycholog w Tczewie

   Marta Psycholog Tczew

Marta Kowalska Psycholog